Kripto HaberleriHaberlerÇin Halk Bankası: ICO'ları İzleyeceğiz

Çin Halk Bankası: ICO’ları İzleyeceğiz

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin Halk Bankası, ICO’lar hakkında yaptığı açıklamada sürekli olarak ICO’ları izleyecek olduklarını ve düzenbaz ICO’ların izlenmeye devam edilecek olduğunun mesajını verdi. Açıklamada kripto paralar konusunda gerekli her türlü adımın atılacak ve her türlü önlemlerin alınacak olduğunu açıklayan Çin Halk Bankası yöneticileri, bu konuda ICO’ların bir kısmının düzenbaz ve hilekar olduğunu, bunu engellemek için izlemeye devam edecek olduklarını belirtti.

Kripto paralar hakkında yakın takipte olduğu bilinen Çin yönetiminin bu kararlarının ne kadar doğru olduğu tartışma konusu iken ülkede bulunan yatırımcıların ICO’lar konusunda Çin Halk Bankasını desteklediği bilgisi mevcut durumda.

Çin Halk Bankası Açıklamaları Önemli

ICO’lar konusunda yapılan bu açıklamalar yatırımı bulunan Çinliler için ve tüm dünyada kripto para yatırımcıları için büyük önem taşıyor. Zira eğer ki olası bir durumda yatırımcılar ellerinde bulunan ICO’ları satamaz duruma gelirler ise ve dolandırıcılık vakaları yaşanır ise bu durumda birçok yatırımcının zarara uğraması muhtemel. Çin yönetimi ise bunu engellemek için her türlü adımı atıyor ve önlemleri alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları