Haberler

Çin Halk Bankası: ICO’ları İzleyeceğiz

Çin Halk Bankası, ICO’lar hakkında yaptığı açıklamada sürekli olarak ICO’ları izleyecek olduklarını ve düzenbaz ICO’ların izlenmeye devam edilecek olduğunun mesajını verdi. Açıklamada kripto paralar konusunda gerekli her türlü adımın atılacak ve her türlü önlemlerin alınacak olduğunu açıklayan Çin Halk Bankası yöneticileri, bu konuda ICO’ların bir kısmının düzenbaz ve hilekar olduğunu, bunu engellemek için izlemeye devam edecek olduklarını belirtti.

Kripto paralar hakkında yakın takipte olduğu bilinen Çin yönetiminin bu kararlarının ne kadar doğru olduğu tartışma konusu iken ülkede bulunan yatırımcıların ICO’lar konusunda Çin Halk Bankasını desteklediği bilgisi mevcut durumda.

Çin Halk Bankası Açıklamaları Önemli

ICO’lar konusunda yapılan bu açıklamalar yatırımı bulunan Çinliler için ve tüm dünyada kripto para yatırımcıları için büyük önem taşıyor. Zira eğer ki olası bir durumda yatırımcılar ellerinde bulunan ICO’ları satamaz duruma gelirler ise ve dolandırıcılık vakaları yaşanır ise bu durumda birçok yatırımcının zarara uğraması muhtemel. Çin yönetimi ise bunu engellemek için her türlü adımı atıyor ve önlemleri alıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu