binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÇin Hükümet Raporu: EOS En İyi Kripto Para

Çin Hükümet Raporu: EOS En İyi Kripto Para

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin hükümeti yeni yayınladığı raporda en iyi kripto paranın hangisi olduğu konusunda sorulara yanıt verdi. En üst sırada geçtiğimiz listede Ethereum bulunurken, yeni yayınlanan listede Ethereum 2. sıraya düştü. EOS’un en iyi kripto para olduğunu açıklayan Çin hükümeti, bu rapora göre hareket edilmesi durumunda yatırımcıların en az zarar ve kayıplar yaşama riski olduğunu açıkladı.

Çin hükümeti raporda EOS’u 102 puan ile ilk sıraya yerleştirdi. Henüz Türkiye’de fazla yatırımcısı bulunmayan ama kripto para dünyasına aşina olan kişilerin bildiği ve tanıdığı kripto para birimi EOS ile ilgili bir süredir zaten en fazla yatırım yapılabilecek kripto paralardan birisi olduğu iddia edilir hale gelmişti.

Çin Hükümetini Dinliyorlar

Yatırımcılar Çin’de ve dünyanın birçok bölgesinde yayınlanan raporlara değer veriyor ve ilgi göstererek bu raporlarda ilk sıralarda olan kripto paraları tercih ederek yatırımları gerçekleştirmeler. Raporda Bitcoin 17. sırada olurken Ethereum 2. EOS 1. sırada. Nebulas isimli Türkiye’de pek fazla ilgi görmeyen kripto para birimi de 6. sıraya yerleşerek Bitcoin’e ve Bitcoin Cash’e oranla daha ön planda yatırım yapılabilir seviyede.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail