Kripto HaberleriHaberlerÇin Hükümet Raporu: EOS En İyi Kripto Para

Çin Hükümet Raporu: EOS En İyi Kripto Para

Takip et

Çin hükümeti yeni yayınladığı raporda en iyi kripto paranın hangisi olduğu konusunda sorulara yanıt verdi. En üst sırada geçtiğimiz listede Ethereum bulunurken, yeni yayınlanan listede Ethereum 2. sıraya düştü. EOS’un en iyi kripto para olduğunu açıklayan Çin hükümeti, bu rapora göre hareket edilmesi durumunda yatırımcıların en az zarar ve kayıplar yaşama riski olduğunu açıkladı.

Çin hükümeti raporda EOS’u 102 puan ile ilk sıraya yerleştirdi. Henüz Türkiye’de fazla yatırımcısı bulunmayan ama kripto para dünyasına aşina olan kişilerin bildiği ve tanıdığı kripto para birimi EOS ile ilgili bir süredir zaten en fazla yatırım yapılabilecek kripto paralardan birisi olduğu iddia edilir hale gelmişti.

Çin Hükümetini Dinliyorlar

Yatırımcılar Çin’de ve dünyanın birçok bölgesinde yayınlanan raporlara değer veriyor ve ilgi göstererek bu raporlarda ilk sıralarda olan kripto paraları tercih ederek yatırımları gerçekleştirmeler. Raporda Bitcoin 17. sırada olurken Ethereum 2. EOS 1. sırada. Nebulas isimli Türkiye’de pek fazla ilgi görmeyen kripto para birimi de 6. sıraya yerleşerek Bitcoin’e ve Bitcoin Cash’e oranla daha ön planda yatırım yapılabilir seviyede.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları