Kripto HaberleriHaberlerÇin Komünist Partisi: Libra Bir Tehdit Olarak Görülmeli!

Çin Komünist Partisi: Libra Bir Tehdit Olarak Görülmeli!

Takip et

Çin Komünist Partisi tarafından yayınlanan yeni bir raporda Libra’nın bir tehdit olarak görüldüğü, ciddi bir tehdit olabileceğine inancın yüksek olduğundan söz edildi. Dijital para birimleri konusunda yeni adımlar atan Çin yönetimi, özellikle son dönemde çok ciddi hızlı adımlar atmak yönünde girişimlerde bulunuyor.

Çin yönetiminin yeni raporunda kripto para birimi olarak değil ancak dijital ödeme aracı olarak gösterilen ABD merkezli şirkete ait Libra’nın küresel ekonomik sistemi bozabilecek olduğu, bunun olmasını engellemek adına Çin’in yeni adımlar atarak yeni çözümler üretmesi gerektiğine değinildi.

ABD merkezli şirketlere karşı tutumu katı olan Pekin yönetiminin, Libra’yı ülke içerisinde kullanıma sunmamak veya farklı adımlar atmak gibi girişimlerinin olup olmayacağına ise parti raporunda yer verilmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları