Bitcoin

Çin’de Kripto Paralar Daha Çok Gündemde!

Kripto para birimleri Çin'de daha çok gündeme gelmeye başladı.

Bir süre önce kripto para yatırımcılarının sayısının daha fazla arttığı haberleri gündeme geldi ve insanlar ülkede kripto paralara daha fazla ilgi göstermelerinin sebebi olarak Çin’in kripto para birimi üretme konusunda ilettiği açıklamaları bir sebep olarak gördüler.

Kripto para birimi sahibi olacak olan yatırımcıların sayısının artmasının beklendiği Çin’de yatırımcılar bu dönemde 9.300 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin fiyatından sonra daha fazla kripto para satın almaya başladılar. Bitcoin’in 9.300 dolardan hemen sonra 9.500 dolara yükselebilecek olduğunu belirten analistlerin uyarıları da Çin vatandaşlarını kripto para birimleri konusunda daha fazla yeni kripto para yatırımı yapmaya itti.

Bitcoin fiyatının 10.000 dolar olabilecek olduğu beklentisi de bu konuda yatırımcıların beklentilerine daha fazla ışık tutuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu