Kripto HaberleriBorsaÇin'deki Ana Ofislerinin Kapandığı İddia Edilen Borsalara Bir Yenisi Daha Eklendi

Çin’deki Ana Ofislerinin Kapandığı İddia Edilen Borsalara Bir Yenisi Daha Eklendi

Takip et

Geçtiğimiz günlerde Çin’deki ana ofisinin kapatıldığı haberiyle gündeme gelen dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Huobi Global ile ilgili açıklamada bulunan Huobi Global CEO’su Livio Weng iddiaları reddetti.

Asparagas haberlere bir yenisi daha eklendi

Bilindiği gibi ofislerin kapatılma haberleri Binance ve Bithumb borsaları ile başlamıştı ve şimdi de aynı iddialar Huobi için de yapıldı. Hong Kong, Kore, Japonya ve ABD’de de ofisleri bulunan Huobi’nin Çin’deki ana ofisinin kapatıldığını haber yapan bazı Çin merkezli kaynakların asparagas haber yaptığı ortaya çıktı.

Huobi’nin ofisinin kapatıldığı iddiasının WeChat gruplarında gezinmeye başladığı ancak bunun tamamen yalan olduğu yukarıdaki tweet haberi Huobi CEO’su Livio Weng tarafından da retweet’lenerek meşruluk kazanmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları