binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÇinli Dev Şirket Tencent Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu, Fiyat Hareketlendi!

Çinli Dev Şirket Tencent Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu, Fiyat Hareketlendi!

Çinli dev şirket Tencent , merkezi olmayan blockchain altyapı sağlayıcısı Ankr ile ortaklık kurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında yapılan ortaklıklar günden güne artmaya devam ediyor. Bu noktada son ortaklık haberi merkezi olmayan blockchain altyapı sağlayıcısı Ankr ile Çinli dev şirket Tencent Cloud‘dan geldi.

Yapılan açıklamaya göre Ankr, Web3 yerel ürünü Tencent Cloud Blockchain RPC’yi piyasaya sürmek için Tencent Cloud ile ortaklık kurdu.

Ankr ile yapılan bu ortaklığın Web3 kullanıcılarına güvenilir Web3 altyapısı sunmayı amaçladığı belirtildi.

Tencent Cloud, yeni ürünü Blockchain RPC’nin hızlı ve sağlam bir blockchain düğüm altyapısı çözümü sağlamaya çalışarak geliştiricilerin hızla gelişen Web3 ortamında önde olmalarını sağladığını söyledi.

Tencent Cloud International Kıdemli Başkan Yardımcısı Poshu Yeung şunları söyledi:

“İlk Web3 yerel ürünümüz Tencent Cloud Blockchain RPC’nin piyasaya sürülmesiyle , Ankr gibi ortaklarla küresel Web3 topluluğuna olan bağlılığımızı daha da göstermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tencent Cloud olarak pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve Web3 ile ilgili en iyi özellikleri ve hizmetleri sağlamak için gelişmeye devam etmek için iyi hazırlanmış ve donanıma sahibiz.”

Ankr Kurucu Ortağı ve CTO’su Stanley Wu ise şunları söyledi:

” Tencent Cloud ile ortaklığımızın başlatılmasıAnkr için çok önemli bir an ve merkezi olmayan internetin daha geniş web ekosisteminin hayati altyapısıyla entegrasyon konusunda yaptığı atılımları gösteriyor.

İster yeni ortaya çıkan Web3 girişimlerinden ister yerleşik kuruluşlardan olsun, blockchain uygulamalarında hızlandırılmış bir gelişme çağının önünü açıyor ve daha fazla işbirliği ve yenilik için bir yol yaratıyor.”

Ortaklık sonrası Ankr’nin yerel tokeni ANKR de %8’e varan yükseliş yaşandı ve fiyat 0,01898 dolara kadar çıktı. Ancak bu yükseliş kısa sürdü ve ANKR kazanımlarının çoğunu vererek 0,01747 dolara geriledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Abdoul i

Très bonne chance

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail