binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÇinli Milyonerin Dev Şirketinden Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Hamlesi!

Çinli Milyonerin Dev Şirketinden Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Hamlesi!

Çinli bir milyoner, son yaptığı hamle ile birlikte yüklü miktarda Bitcoin Spot ETF hissesi satın aldı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Eski Sequoia China yöneticisi Cao Xi tarafından kurulan Hong Kong merkezli yatırım şirketi Monolith Management, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yaptığı son başvuruda BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’sine önemli bir yatırım yaptığını açıkladı.

Firma, IBIT sembolü altında işlem gören BlackRock’ın Bitcoin ETF’sinde 24 milyon dolardan fazla paraya sahip olduğunu açıkladı. Bu yatırım, firmanın en büyük beşinci pozisyonunu temsil ediyor ve eskiden Facebook olarak bilinen ve Mark Zuckerberg tarafından yönetilen Meta’daki hissesinin iki katından fazla.

İlgili Haber  Analiz Platformu Santiment, Bugün Trend Olan İki Altcoini Paylaştı: Birinin Trend Olma Nedeni Warren Buffett!

Aynı başvuruya göre Monolith Management’ın ilk iki yatırımı teknoloji devleri Nvidia ve Microsoft’ta bulunuyor. Birkaç yıl boyunca Sequoia China’da ortak olarak görev yapan Cao Xi, Monolith Management’ı teknoloji odaklı bir fon olarak kurdu.

Hong Kong merkezli bir başka fon olan IvyRock Asset Management da, kendi SEC başvurusunda BlackRock’un spot Bitcoin ETF’sinde yaklaşık 19 milyon dolar tutarında hisse sahibi olduğunu bildirmişti. Spot BTC ETF’leri yakın zamanda Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda piyasaya sürüldü, ancak şimdiye kadar bu araçlar ABD’deki benzerlerinden daha az sermaye çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail