binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAnaliz Platformu Santiment, Bugün Trend Olan İki Altcoini Paylaştı: Birinin Trend Olma...

Analiz Platformu Santiment, Bugün Trend Olan İki Altcoini Paylaştı: Birinin Trend Olma Nedeni Warren Buffett!

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı son açıklamasında verilere göre bugün trend olan iki altcoini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz platformu Santiment tarafından paylaşılan verilere göre bugün iki altcoin kullanıcılar arasında ekstra düzeyde trend haline geldi.

Analistlere göre bu altcoinlerden ilki Worldcoin (WLD) olarak göze çarpıyor. Aslında yapay zeka temalı bir token olan WLD, Mayıs ayında piyasa değerinde %44’lük bir artış yaşadı. WLD Nisan ayında bir dip noktası görmüştü.

WLD’nin son dönemde gündeme gelmesinde ve pozitif etkilenmesinde ilginç bir şekilde milyarder Warren Buffett’ın rolü büyük. Analistlere göre token, Buffett’ın kısa bir süre önce yapay zeka ile birlikte potansiyel olarak yasadışı finansal aktivitelerin daha yaygın hale gelmesi şeklinde tartışmalı bir açıklama yapmasının ardından yükseliş gösterdi.

İlgili Haber  SEC'in Bugünkü Robinhood Kararı Ne Anlama Geliyor? Bu Altcoine Gizli Bir Saldırı Mı?

Worldcoin, son dönemin gözde yapay zeka şirketi OpenAI’ın CEO’su Sam Altman’ın bir kripto para projesi olarak biliniyor. Özellikle gelir düzeyi düşük ülkelerde insanlar, göz irislerini orb adı verilen cihazlara kaydederek ücretsiz bir şekilde WLD tokeni elde ediyor. Bu da gizlilik konusunda tartışmaları beraberinde getiriyor.

Santiment’in listesindeki ikinci trend altcoin ise Litecoin (LTC) oldu. Analistlere göre gelecekte potansiyel olarak Litecoin ETF’lerinin ortaya çıkabileceğine dair görüşler ve Grayscale bağlantısı nedeniyle LTC son dönemde yenilenmiş bir ilgi gördü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail