BorsaHaberlerKripto Para

Circle’ın Ortak CEO’su Sean Neville, Ay Sonunda Görevden Ayrılacak

Neville, görevden ayrılma kararıyla ilgili net bilgi vermekten kaçındı.

Boston merkezli şirketi, Jeremy Allaire ile 2014 yılında kuran Neville, görevden ayrılma sebebini açıkça belirtmemiş olmasa da Coindesk’e yolladığı e-postada şirketin Poloniex kripto değiş tokuşunun satılmasının ayrılma sebebine zemin hazırlayan faktörlerden biri olduğunu ifade ediyor. Her ne kadar liderliğe geçiş için uygun bir zaman olduğunu hissetse de görevden istifa etmeyi tercih eden CEO, net bilgi vermekten kaçındı.

Neville, USDC stablecoin’in kurucusu olan Circle’ın yönetim kurulunda bağımsız bir yönetmen olmaya devam edecek.

Bürokratik engelleri ve diğer birtakım zorlukları aşan yeni tamamlayıcı yollar aracılığıyla ilerlemeyi beklediğini belirten Neville, sözlerine şöyle devam etti:

“Her zamanki gibi kollektif geleceğimizi geliştirecek, iyi tasarlanmış ürünler ortaya koyma ve uygulama becerimiz konusunda inatla iyimserliğimi koruyorum.”

Circle 2015’te New York Finansal Hizmetler Departmanından BitLicense alan ilk şirket olmuştu. Eşler arası ödeme şirketi olarak kurulan şirket, Poloniex’i 2018’in Şubat ayında yaklaşık 400 milyon dolara satın almıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu