Ana SayfaHaberlerCitibank, BNY Mellon ve Wells Fargo'dan Yeni Kripto Yatırımı!

Citibank, BNY Mellon ve Wells Fargo’dan Yeni Kripto Yatırımı!

Takip et

Kripto para piyasaları küresel piyasalardaki dalgalanmalardan etkilenirken, uzun vadeli beklentilerde bir değişiklik olmadığını görüyoruz.

Zira piyasalarda kısa vadeli beklentiler negatif bölgede kalsa da, kripto para şirketleri arka planda yatırım almaya devam ediyor.

Financial Times’ın haberine göre dünyanın önde gelen bankaları Citigroup, BNY Mellon ve Wells Fargo kripto para teknoloji şirketi Talos’un finansman turuna katılarak yatırım yaptı.

Bugün duyurulan 105 milyon dolarlık B serisi finansman turunda Talos’a 1,25 milyar dolar değer biçildi.

Talos’a daha önce yatırım yapan Fidelity Inverstments, Andresseon Horowitz ve Paypal Ventures gibi şirketlerde finansman turuna katıldı.

Kripto para piyasaları düşerken gelen bu yatırımlar büyük şirketlerin dijital varlıklara yönelik stratejilerinin güçlü şekilde devam ettiğini gösteriyor.

FT’nin haberinde kripto paraların gelişimi ile ilgili pek çok ismin görüşüne yer verilirken, ünlü şirketlerin CEO’larının bir numaralı gündem maddesinin bu teknoloji olduğu belirtildi.

Şirketler bu teknoloji ile geleneksel finansın bir araya hangi şartlarda geleceğini tartışırken BNY Mellon dijital varlık başlanı Mike Demissie şunları söyledi;

“Kriptoyu mızrağın ucu olarak görüyoruz. Diğer varlık türleri tokenleştirilecek ve bu altyapıya entegre edilecek.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları