BitcoinHaberler

Citibank’ın Son Bitcoin Raporu Yayınlandı! “BTC Dönüm Noktasında”

Citibank'ın Mart raporunu paylaştık.

Bitcoin düştüğü yerden ayağa kalkmış yoluna devam ederken, bir güzel haberde CitiBank’tan geldi.

Bitcoin için daha önce 318.000$ hedefi koyan banka analistleri kripto paralar ve Bitcoin ile ilgili detaylı bir makale paylaştı. Makalenin başlığında Bitcoin’in önemli bir dönüm noktasında olduğu vurgulandı.

Makalede dikkat çeken hususların başında kripto paraların uluslararası ticaretteki rolüne ilişkin tespitler yer aldı. Bankaya göre Bitcoin ana akım para birimi olma yolunca hızla ilerliyor.

“Bitcoin uluslararası ticaret için tercih edilen para birimi olabilir.”

Raporda blockchain teknolojisinin oluşturduğu merkeziyetsiz pazarın yeni bir ekonomi modeli ortaya koyduğu belirtildi. Bitcoin’i blockchain teknolojisinin “kuzey yıldızı” olarak nitelendiren analistler, Bitcoin’in önümüzdeki dönemde merkez bankalarının çıkaracağı dijital para birimleri ile yarışacağını ifade etti. Bu yarışta kimin kazanacağını hız, ölçeklenebilirlik, verimlilik gibi hususlar belirleyecek.

Makalede Bitcoin’in geleceği için “kurumsal coşkunun” soğumaması gerektiği hatırlatıldı. Analistlere göre kurumsal şirketlerin ilgisi azalırsa Bitcoin spekülatif köklerine geri dönebilir.

Raporun sonuç bölümünde Bitcoin’deki on yıllık ilerleme, geleceğinden bağımsız olarak onu dikkate almaya değer kılıyor denildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mert

Banka sahiplerini insanlar tanıyor mu? Bu tür raporları yazanlar ile bu tür balon haberleri yaptıranların, yapanların aynı sistem mensubu olup olmadığını insanlar biliyor mu? Hayır!.. Hepsinin arkasında çift taraflı yağlı kazık var!.. Vatandaşlara girecek ama! Kime ne kadar girer bilmiyoruz! Baronlara girmeyeceği kesin!…


Başa dön tuşu