Kripto HaberleriBitcoinCNBC Sunucusu Jim Cramer: " Bitcoin Ve Ethereum'da Kumar Oynadım!"

CNBC Sunucusu Jim Cramer: ” Bitcoin Ve Ethereum’da Kumar Oynadım!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CNBC’nin “Mad Money” programının sunucusu Jim Cramer, izleyicilerini kripto paralar konusunda uyararak, kripto endüstrisinin risklerine karşı dikkatli olmalarını tavsiye etti.

ABD’nin tanınmış TV yüzü Cramer, Bitcoin ve kripto para birimlerine yapılan yatırımların “en büyük aptal teorisine” dayandığını iddia ediyor.

Çin’in yasaklarından sonra elinde bulundurduğu Bitcoin’lerin neredeyse tamamını sattığını söyleyen Cramer elinde çoğunlukla Ethereum’un bulunduğunu ifade etti.

Amerikalı sunucu, ikinci en büyük kripto para birimi ETH’nin bir savunucusu olmadığını belirterek ETH’nin fiyatı arttığında pozisyonlarını satacağını söyledi.

“Ethereum’a özel bir bağlılığım yok ve eninde sonunda, yükselmenin bittiğini düşündüğümde pozisyonumun geri kalanı da satacağım.”

Enflasyonist nedenlerden dolayı kripto para yatırımcısı olmadığını söyleyen Cramer Bitcoin ve diğer kripto paraları gelecek için bir yatırım aracı olarak görmediğini itiraf etti.

“Enflasyona karşı sigorta olarak Bitcoin veya Ethereum satın almadım. Açıkçası sadece kumar oynuyordum. Sadece kitlelerin psikolojisi üzerine bahse giriyordum.”

Cramer, bir varlığı satın aldıktan sonra onu daha yüksek bir fiyata satın alacak birileri olduğu için çok para kazanılabileceği fikrini ifade eden “daha büyük aptal” teorisi nedeniyle elinde olan kripto varlıklarını şu an için satmayacağını da belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları