AltcoinBitcoin

Coin Bureau Ekibi, Buradan 5 Kat Yükselebilecek Altcoini Açıkladı!

Milyonlarca aboneye sahip olan Coin Bureau ekibi, mevcut boğa piyasasında 5 kat yükselebilecek altcoini açıkladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) 45.000 dolar ile flört ettiği şu dönem kesinlikle boğa piyasasının izlerini taşıyor. Önde gelen birçok analist, durumun oldukça iyimser olduğunu vurguladı.

Birçok yatırımcı ise gelmesi beklenen boğa piyasasında hangi altcoinlerin daha çok kazandırabileceğini düşünmeye başladı. Coin Bureau ekibi ise bu konuda bir tahminde bulundu.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatında Son Durum Ne? Üç Analist Yorumladı

Arweave, Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Coin Bureau’nun ünlü analisti The Guy, yayınladıkları son videoda Arweave (AR) projesine dikkat çekti. Bunun çok dikkat çekmediğini ancak ciddi potansiyele sahip olduğunu belirten ekip, konu hakkında şunları vurguladı:

Arweave, sürdürülebilir altyapılar ve yöntemlerle veriyi destekleyen bir depolama opsiyonu sunmakta ve kullanıcılarla geliştiricilerin veriyi sonsuza dek depolamasını sağlamakta.

Bu ilk defa yapılıyor. İnsanların asla unutmayacağı kolektif ve ortak olarak alınan depolama donanımları kullanan Arweave, bu sebeple aslında önemli bir değere sahip. Önemli verileri, uygulamaları ve tarihi şeyleri bu sayede korumamız sağlanabilir ve tarihi koruyarak aslında bunun değiştirilmesinin de önüne geçiliyor.”

Arweave aynı zamanda Proof-of-Access (PoA) isimli konsensüs yöntemine sahip. Bu teknoloji, bloklara erişimi olan insanların ağı yönetmesini sağlıyor. Arweave ağ olarak da blockchain yerine blockweave kullanıyıor.

Ünlü analist, bunun Coinbase Ventures ve MultiCoin Capital gibi önde gelen yatırım şirketlerinin de desteğini aldığını aktardı. The Guy’a göre AR fiyatı uzun vadede çok kolay bir şekilde 5 kat artabilir ve top 100 içerisinde yerini sağlamlaştırabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu