BitcoinHaberler

Coinbase 425 Milyon $ Bitcoin Aldı

Coinbase satış müdürü Brett Tejpaul, MicroStrategy adlı şirket adına 425 Milyon Dolar Bitcoin aldıklarını duyurdu

Amerika Birleşik Devlet’lerinin en büyük kripto para borsası Coinbase, Eylül 2020’de 425 Milyon dolarlık Bitcoin alımına aracılık ettiğini duyurdu.

Coinbase’in kurumsal satış işleri başkanı Brett Tejpaul bugün yayınlanan blog yazısında, 425 Milyon dolarlık Bitcoin alımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

MicroStrategy adında teknoloji şirketinin Eylül ayında parçalı olarak 425 Milyon dolarlık Bitcoin alımı gerçekleştirdiğini açıklayan Tejpaul, Coinbase’in gelişmiş aracılık platformlarını kullanarak “Zaman Ağırlıklı Ortalama Fiyat” algoritması üzerinden, piyasada fiyat oynaklığına da neden olmadan bu büyük ticareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Alım işleminin ilk 5 gününde 250 Milyon dolarlık bir alım gerçekleşti. Daha sonra alımın başarılı olduğunu gören MicroStrategy şirketi 175 Milyon dolarlık daha yatırım yaptı. Coinbase’in en iyi fiyatları bulmaya çalışan algoritmik sistemleri ile kurumsal firmalara Bitcoin alımlarında aracılık yapmaya devam edecekleri belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu