Kripto HaberleriBorsaCoinbase BTC'nin Ani Düşüşü Sonrası Çöktü!

Coinbase BTC’nin Ani Düşüşü Sonrası Çöktü!

Takip et

Bitcoin ciddi yükselişlerine devam ederken 14.000 dolar direncinden bir geri çekilme yaşadı. 24 saat boyunca yaşadığı yaklaşık yüzde 20’lik yükselişi dakikalar içerisinde kaybeden BTC, oluşan yoğunluktan sonra Coinbase‘nin çökmesine sebep oldu.

Bu düşüşten sonra panik ortamı yaşandı ve Coinbase üzerinde işlem yapan yüz binlerce kullanıcı platforma giriş yapıp varlıkları üzerinde işlem yapmak istedi. Ancak oluşan yoğunluk sebebiyle kullanıcılar platforma giriş yapamadılar. En son 2017’nin son aylarında başlayan ralli sezonunda görülen bu yoğunluğa bağlı kripto para sitelerinin çökme durumu, bugün tekrar yaşanmış oldu.

20 dakikalık bir kesinti yaşanmasından sonra sistem tekrar ayağa kalkabildi. Web sayfası hemen düzelmese de mobil uygulama ile kullanıcılar varlıkları üzerinde işlem yapmaya başlayabildiler.

Bitcoin an itibarı ile 12.500 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları