Haberler

Coinbase Earn.com’u Satın Aldı

14 Milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en büyük kripto para platformu olan Coinbase‘nin Earn.com‘u almak istediği iddiasını haberimize taşımıştık.

Bugün bu iddia gerçek oldu ve Coinbase, Earn.com’u satın aldığını açıkladı.

Earn.com eski adıyla 21.co, kullanıcıları sitedeki anketleri doldurması karşılığında Bitcoin veren bir sistem. Böylelikle hem yeni çıkan ICO lardan harberdar oluyorsunuz hem de bunlar ile ilgili bir takım anket ve görevleri yerine getirerek Bitcoin kazanmış oluyorsunuz.

Henüz Coinbase tarafından kamuya açıklanan bir bilgi olmasa da satın alma fiyatının 120 milyon dolar civarında olduğu konuşuluyor.

Earn.com CEO’su Balaji Srinavasan, Coinbase’de baş teknoloji şefi olarak çalışmaya başlayacak. Yapılan açıklamada Earn.com’un faaliyetlerine aynen devam edeceğini ve Coinbase operasyonları ile beraber daha stabil bir şekilde çalışacağı ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu