Kripto HaberleriHaberlerCoinbase, Earn.com'u Satın Almak İstiyor İddiası

Coinbase, Earn.com’u Satın Almak İstiyor İddiası

Takip et

Merkezi San Fransisco olan ve ve 14 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük  kripto para ticaret platformu olan Coinbase’nin, Earn.com websitesini satın almak istediği iddia edildi.

Kim olduğu bilinmeyen bir kaynaktan edinilen bilgiye göre, Coinbase ile Earn.com arasında görüşmeler hızlı devam ediyor. Şu an için satış rakamının 30 milyon dolar civarında konuşulduğu da iddialar arasında.

Earn.com Nedir?

Earn.com eski adıyla 21.co, sitede kullanıcılarına sunduğu anketleri dolduranlara bitcoin ödülü veriyor. Sistem genellikle çıkacak olan ICO’lar hakkında size bilgi veriyor ve bunlarla ilgili katılım sağlamanız veya anketleri doldurmanız durumunda size para veriyor. Böylelikle hem anket veya uyarıları tamamlayarak para kazanmış oluyorsunuz. Hem de çıkacak ICO lara katılarak değerlenebilecek kripto paralardan haberiniz olup almış oluyorsunuz. Kullanıcıların söylediğine göre, günde yaklaşık 1 saatinizi ayırarak sistemden ayda 50 dolar civarında para kazanmak oldukça kolay.

Yine ortaya atılan iddialara göre şirketin peşinde sadece Coinbase’nin olmadığı, daha bir çok büyük şirketin satın almak istediği konuşuluyor. Toplamda 130 milyon dolar yatırım alan sistemin üst düzey yöneticilerinden Emilie Choi’yi geçtiğimiz günlerde kadrosuna katan Coinbase, iddiaları iyice kuvvetlendiriyor. Ayrıca Earn.com’un CEO’su Balaji Srinivasan, Coinbase bünyesine katılma konusunda yeşil ışık yaktığı yine atılan iddialar arasında.

Fakat henüz konuyla ilgili iki şirkettende resmi bir açıklama gelmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları