EOSHaberler

Coinbase: EOS Ağında Performans Sorunu Var!

ABD'nin ve tüm dünyanın en güvenilir kripto para borsası Coinbase'den yapılan açıklamada EOS ağında yaşanan sorunlar resmen doğrulandı.

Bir süredir beklenmeyen sorunlarla karşı karşıya kaldığı gündeme gelen EOS ağı ile ilgili en güvenilir kaynaklar arasında görülen Coinbase’den açıklama geldi. ABD’nin ve tüm dünyanın en büyük kripto para borsası olarak görülen ve Binance’a oranla çok daha güvenli olduğu daha önce defalarca kez tartışma konusu olan Coinbase, EOS ağında kritik düzeyde sorunlar yaşandığını doğruladı.

Coinbase’den bir yetkili EOS ağında yaşanan sorunlar arasında özellikle performans sorununun ilk sırada olan problem olduğunu, bu nedenle ağda ciddi sıkışmaların gündeme geldiğini söyledi.

Twitter’dan açıklama metni yayınlayan ABD’li Coinbase, EOS ağında yaşanan sorunlara rağmen alım ve satımların normal olarak devam ettiğini, ancak transferler söz konusu olduğunda ise bir takım kritik düzeyde yavaşlıkların ve performans sorunlarının gündeme geldiğine işaret etti.

EOS geliştiricileri söz konusu açıklamalara yanıt vermezken, son günlerde EOS’a olan güven ise azaldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu