BorsaHaberlerNFT

Coinbase, Ethereum Tabanlı NFT’ler İçin Yeni Platform Başlatıyor!

Coinbase yeni pazarını duyurdu.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamada kullanıcılarının Ethereum tabanlı dijital koleksiyon satmalarına ve satın almalarına imkan sağlayacak “Coinbase NFT’yi” başlatma hazırlığı içinde olduklarını söyledi.

Şirket, kullanıcılarına bu özelliğe erken erişim sağlayabilmeleri için bir bekleme listesine kayıt yaptırabileceklerini de belirtti.

Coinbase şirketi, herkesin yaratıcı kıvılcımlarından faydalanmasına yardımcı olmak amacıyla NFT pazarına adım attıklarını söyleyerek devam etti:

“Coinbase NFT”, NFT’leri satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek. Karmaşıklığı perde arkasına koyan sezgisel ara yüzler oluşturarak NFT’leri daha erişilebilir hale getiriyoruz.

NFT dünyasına giren en son kripto para borsası olan Coinbase’den önce yakın zamanda başka bir kripto borsası FTX.US de Solana merkezli NFT’ler için pazar yeri lansmanını duyurmuştu.

Ayrıca Binance da, “dünyanın en büyük NFT ticaret platformu” haline getirmeyi amaçladığı Binance NFT adlı pazarını oluşturarak NFT dünyasına adım atmıştı.

“Coinbase NFT’nin” ücret yapısının nasıl olacağı ile ilgili kesin bir bilgi vermeyen şirket, kullanıcıların NFT’leri oluşturmak, listelemek veya tanıtmak için blok zincirinde bir NFT kaydetmek için gereken ücretin dışında herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaklarını söyledi.

Coinbase’in Ürün Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena tarafından yönetilen “Coinbase NFT”, başlangıçta Ethereum tabanlı NFT’leri destekleyecek, ancak piyasaya sürüldükten kısa süre sonra diğer zincirlere genişlemeyi planlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu