Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Filecoin'i (FIL) Listeleyeceğini Duyurdu, FIL Yüzde 16 Yükseldi.

Coinbase Filecoin’i (FIL) Listeleyeceğini Duyurdu, FIL Yüzde 16 Yükseldi.

Takip et

Coinbase Pro tarafından bugün yapılan açıklamaya göre; Coinbase Filecoin’i ticaret platformuna ekleyecek.

Emir işlemlerinin FIL-USD, FIL-BTC, FIL-EUR ve FIL-GBP cinsinden verilebileceğinin belirtildiği açıklamaya göre kullancılar, CoinbasePro hesaplarına artık FIL gönderebilecek. Coinbase’ın yakın zamanda birçok coini listelemesi sonucu fiyatlarında olumlu bir etki oluştuğunu gözlemliyoruz.

Filecoin merkezi olmayan bir depolama ağıdır . Dropbox’a benzeyen yapısıyla” insanlığın en önemli bilgilerini depolamayı hedefler” ve bu alanda hizmet verir. 2017 yılından itibaren blockchain alanında adından söz ettiren Filecoin jetonu 15 Ekim’de yayına girdi. Bugün yaklaşık değeri 31 $ olan Filecoin’in piyasa değeri ise 1.4 Milyar$.

FIL’ın Coinbase’de Çarşamba günü Pasifik Saatiyle 09.00’da listelenmesi bekleniyor. Haberin duyulmasıyla 34$ ‘a kadar yükselen FIL, şu an da 30,8 $ seviyelerinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları