Haberler

Coinbase: Kesintisiz Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz

Nexo

Coinbase tarafından yapılan açıklamalar ve yayınlanan raporlar dünyada oldukça fazla ilgi görüyor. Coinbase Nisan ayında %99.99 oranında kesintisiz hizmet sunduğunu ve işlem hacmi ile gücünü çok daha fazla daha yüksek seviyeye çıkarmak için en üst düzeyde çalışmalara devam ettiğini açıkladı. 2018 yılı içerisinde kesintisiz çalışma oranının %99.97 olduğunu belirten Coinbase, 300 civarında insanı tam zamanlı olarak işe aldığını ve sistem, hacim ve gücünü çok daha fazla arttırmak adına çalışmalarına devam ettiğinin altını çizdi.

Coinbase Güçleniyor!

Bitcoin’in 1 yıl içerisinde çok daha fazla artması ve bu artış ile birlikte ciddi oranda yatırımcı sayısının artması Coinbase’nin işlem hacminin çok daha fazla artmasını sağladı ve kripto paralar ile ilgili olarak çok daha iyi hizmetler, daha fazla performans ve daha iyi bir ticari hacim kazanmasına neden oldu.

Kripto paraların işlem maliyetlerini düşürmek ve ödeme sistemleri geliştirmek adına sürekli yeni adımlar atan Coinbase’nin şimdilerde alacak olduğu bazı önlemler ve işe aldığı tam zamanlı olarak aktif bir şekilde şirketin güçlenmesinde rol oynayacak 300 civarında çalışanın şirketin gücüne çok daha fazla güç katacak olduğu belirtilmekte.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı