Kripto HaberleriHaberlerCoinbase: Kesintisiz Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz

Coinbase: Kesintisiz Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz

Takip et

Coinbase tarafından yapılan açıklamalar ve yayınlanan raporlar dünyada oldukça fazla ilgi görüyor. Coinbase Nisan ayında %99.99 oranında kesintisiz hizmet sunduğunu ve işlem hacmi ile gücünü çok daha fazla daha yüksek seviyeye çıkarmak için en üst düzeyde çalışmalara devam ettiğini açıkladı. 2018 yılı içerisinde kesintisiz çalışma oranının %99.97 olduğunu belirten Coinbase, 300 civarında insanı tam zamanlı olarak işe aldığını ve sistem, hacim ve gücünü çok daha fazla arttırmak adına çalışmalarına devam ettiğinin altını çizdi.

Coinbase Güçleniyor!

Bitcoin’in 1 yıl içerisinde çok daha fazla artması ve bu artış ile birlikte ciddi oranda yatırımcı sayısının artması Coinbase’nin işlem hacminin çok daha fazla artmasını sağladı ve kripto paralar ile ilgili olarak çok daha iyi hizmetler, daha fazla performans ve daha iyi bir ticari hacim kazanmasına neden oldu.

Kripto paraların işlem maliyetlerini düşürmek ve ödeme sistemleri geliştirmek adına sürekli yeni adımlar atan Coinbase’nin şimdilerde alacak olduğu bazı önlemler ve işe aldığı tam zamanlı olarak aktif bir şekilde şirketin güçlenmesinde rol oynayacak 300 civarında çalışanın şirketin gücüne çok daha fazla güç katacak olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları