binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCoinbase, Listeleme Yol Haritasına İki Yeni Altcoin Eklediğini Açıkladı! Fiyatlar Uçtu!

Coinbase, Listeleme Yol Haritasına İki Yeni Altcoin Eklediğini Açıkladı! Fiyatlar Uçtu!

Coinbase son olarak Shadow Token (SHDW) ve Neon EVM (NEON) isimli altcoinleri yol haritasına eklediğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase altcoin listelemelerine ve destek açıklamalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu noktada Coinbase son olarak Shadow Token (SHDW) ve Neon EVM (NEON) isimli altcoinleri yol haritasına eklediğini belirtti.

“Bugün yol haritasına eklenen Solana blok zincirindeki varlıkları (SPL belirteçleri): Shadow Token (SHDW) ve Neon EVM (NEON)

Bu, listelemeye karar verdiğimiz varlıkların kapsamlı bir listesi değildir. Yukarıdaki listelerde referans verilmeyen herhangi bir varlık, bu tür varlıkların potansiyel olarak listelenmesine engel değildir.”

Coinbase’in yol haritası programı, platform üzerinde listelenmesi planlanan ancak henüz listelenmeyen altcoinleri ilan etmek için kullanılıyor. Bununla birlikte borsa, bu yol haritasına eklenmenin bir listeleme garantisi anlamına gelmediğini de belirtiyor.

Coinbase duyurusunun ardından SHDW %60’a varan yükseliş yaşarken, NEON ise %45’e varan yükseliş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail