Kripto HaberleriAltcoinCoinbase Ortaklığı Optimism Tabanlı Bu Altcoinleri Yükseltti!

Coinbase Ortaklığı Optimism Tabanlı Bu Altcoinleri Yükseltti!

Coinbase'in duyurusu Optimism tabanlı bazı altcoinlerin fiyatını yükseltti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase dün beklenen duyuruyu yaptı.

Coinbase bu duyurusunda, Optimism‘in teknolojisinden yararlanarak Ethereum (ETH) katman 2 çözümü Base‘i piyasaya sürdüğünü söyledi.

Coinbase Base’i “milyarlarca kullanıcıyı web3’e getirmek için oluşturulmuş güvenli, düşük maliyetli, geliştirici dostu bir Ethereum katman 2 çözümüdür.” olarak tanıttı.

İlgili Haber
Coinbase Ethereum Tabanlı Yeni Projesini Duyurdu! Bu Altcoinler Hareketlendi!

Base duyurusunun ardından Optimism (OP) yaklaşık %20 yükselirken , sonrasında bir miktar geri çekilme yaşadı. OP, son 24 saatte yaklaşık %10’luk bir artışla 3,06 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Coinbase’in duyurusu sonrası sadece OP artış yaşamadı. Optimism tabanlı OPX, VELO, SONNE gibi tokenler de çift haneli artışlar yaşadı.

Optimism tabanlı merkezi olmayan borsa Velodrome Finance’in yerel token’ı VELO son 24 saat içerisinde yaklaşık %20’nin üzerinde artış yaşadı.

Ancak bu kazançlarını geri veren VELO son 7 gün içerisinde %220’lik artışla büyük sıçrama yaşayan altcoinler arasında yer aldı. Yazım esnasında 0,0109 dolardan işlem görüyor.

Yine Optimism tabanlı yerel borç verme protokolü Sonne Finance’in tokeni SONNE de Base duyurusundan sonra %80 yükseliş yaşadı.

Sonrasında bir miktar geri çekilme yaşayan SONNE, son 24 saatte %68, son 7 gün içerisinde de yaklaşık %300’lük bir atış kaydetti. Yazım esnasında 0,3604 dolardan işlem görüyor.

Son olarak Base duyurusundan sonra yine OP tabanlı OPX Finance’in tokeni OPX de çift haneli artışlar yaşadı.

Duyuru sonrası %140’lık artış yaşayan OPX, sonrasında fiyatta bir miktar geri çekilme yaşasa da son 24 saatte %92 artış kaydetti. Yazım esnasında OPX, 5,91 dolardan işlem görüyor.

OP ve Optimism tabanlı altcoinler bu artışlarıyla en büyük iki kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum‘u geride bıraktı. Zira BTC son 24 saatte%1,67 oranında ETH ise %0,97 oranında düşüş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları