binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainCoinbase, Şirketler İçin Cüzdan Hizmetini Duyurdu

Coinbase, Şirketler İçin Cüzdan Hizmetini Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, şirketlerin Web3 alanına entegre olmasını kolaylaştırmak için Wallet-as-a-Service (WaaS) adlı yeni hizmet servisini duyurdu.

Wallet-as-a-Service, yeni dijital alana adım atmak isteyen endüstri kollarının kolaylıkla kendileri için özelleştirilmiş Web3 cüzdanları oluşturmasını mümkün kılacak.

Kripto borsasının bugün yayınladığı blog gönderisine göre merkeziyetsiz kripto cüzdanlarındaki 24 kelimelik şifreleme tekniği ve kullanışsız arayüzler, ilgili birey ve şirketlerin blockchain teknolojisine adım atmasının önüne geçiyor.

WaaS Şirketlere Ne Avantaj Sağlayacak?

Coinbase borsasının piyasaya sürdüğü yeni ürün, faydalanan şirket müşterilerinin harici uygulamalara yönlendirmeden cüzdan hizmetlerine erişmesini sağlayacak. Bu sayede girişimlerin güvenilirlik algısının artması bekleniyor.

WaaS ayrıca şirketlerin Web3 alanında uzun geliştirme çalışması yapmadan kullanıcılara iyi deneyim sağlamasına aracı olacak. Müşteriler için 24 kelimelik karmaşık şifrelemeler tarihe karışacak. Uzun şifrelerin yerini alacak olan Çok Taraflı Hesaplama (MPC), Coinbase yetkililerine göre  çoklu imza tekniğinde çığır açıyor.

Moonray, Tokenproof ve Thirdweb gibi girişimler şimdiden dijital pazardaki payını arttırmak için WaaS kullanacağını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail