Ethereum

Coinbase Yöneticisinden Önemli Ethereum (ETH) Açıklaması!

Ethereum, ciddi bir değişime hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’in CPO’su Surojit Chatterjee, kripto para sektörüne dair düşüncelerini açıklayan en güncel isim oldu.

Ünlü yönetici, 2022 yılında kripto para sektörünün tamamen değişeceğini ifade ettikten sonra Ethereum‘un (ETH) ölçeklenebilirliğine önemli ölçüde katkı yapılacağını belirtti.

Surojit, Ethereum’un özellikle Web3 ve merkeziyetsiz dünya çalışmalarında ipi göğüsleyeceğinden emin. Bunun için Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorununu çözmesi gerekmekte ve ünlü yönetici bunun 2022 yılında çözüleceğinden bir hayli emin.

İlgili Haber
Tesla CEO'su Elon Musk İle Jack Dorsey Web3 Konusunda Aynı Fikirde!

Ethereum’un Sorunu, 2022’de Çözülüyor

CPO, 4 Ocak tarihinde yayınlanan blog gönderisinde, Ethereum’un ölçeklenebilirliğinin büyük ölçüde gelişeceğini ancak diğer L1 ağların da yine ilgi çekmeye devam edeceğini vurguladı.

Solana ve Luna gibi yeni L1 ağlarının özellikle oyun ve sosyal medya odaklı ilerleyeceğini belirten yönetici, Ethereum’daki ölçeklenme sorununun ise 2022 yılında tamamen eski bir hatıra olarak kalacağını düşünmekte.

Endüstrinin L1 ve L2 arasındaki geçişlerde de uzmanlaşacağını belirten ünlü isim, bunun ETH için temel çözümlerden birisi olduğunu kaydetti.

Ölçeklenebilirlik çözümleri arasında ZK-rollup teknolojisinin hem kullanıcıların hem de yatırımcıların ilgisini çekeceğini belirten CPO, bunun L1 ve L2 ağları arasında geçişi çok hızlandıracağını vurguladı.

Aslında L2 ekosistemi 2021 yılında ciddi bir artış kaydetti ve şu an Polygon gibi birçok L2 ağı rekor üzerine rekor kırmakta. Buna rağmen ünlü isme göre asıl yükseliş ve kullanım 2022’de gelecek.

Dolayısıyla bu olay Ethereum’un fiyatına ciddi şekilde etki edecektir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu