AltcoinCardanoHaberler

Coinbase’de 1.88$’a Kadar Yükselen Cardano (ADA) Sert Çakıldı! Önemli Seviyeler Neler?

ADA'da son duruma baktık.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, son günlerin popüler kripto parası Cardano’yu listeleyeceğini duyurduktan sonra ADA’nın yükselişi hızlanmıştı.

Coinbase’de listelenme ile birlikte Cardano 1.88$’a kadar yükselerek yeni bir rekor kırdı. Ancak bu seviyeden gelen sert satış dalgaları ADA’yı 1.23$ seviyesine kadar düşürdü.

Coinbase Pro’da Cardano ticaretinin başladığı dakikalarda, Coinbase Pro’nun ADA/USD paritesi ile Binance’nin ADA/USDT paritesinde %39’luk bir fark oluştu.

Zira Binance’de 1.48$ seviyesini geçemeyen ADA, Coinbase’de 1.88$ seviyesine kadar yükseldi.

“Söylentiyi al, haberi sat” ilkesi doğrultusunda beklentiyi satın alan yatırımcılar Coinbase listelemesi sonrası ADA’da satış yönlü pozisyon aldılar.

“Teknik Olarak 1.31700$ seviyesi önemli”

Teknik olarak bakıldığında ADA, günlük grafikte kırdığı tepeyi yeniden test ediyor. Gün kapanışına henüz 6 saat var. Şayet bu düşüş iğne olarak kalmaz ve ADA 1.31$ altında günlük kapanış yaparsa düşüş derinleşebilir.

Günlük grafikte 1.31$ altında 1.24$, 1.20$, 1.18$ (MA20) ve 1.12$ seviyeleri destek seviyeleri olarak göze çarpıyor.

1.32$ seviyesinin üzerinde yapılacak gün kapanışı boğaların hala güçlü olduğu ve yükselişin devam edeceğine yönelik ilk sinyal olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu