binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizCoinbase'den Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Olumlu Rapor! İşte Raporun Detayları...

Coinbase’den Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Olumlu Rapor! İşte Raporun Detayları…

Coinbase analistleri Bitcoin ve kripto paralar için ikinci çeyreğin pozitif göründüğünü söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinler yaşanan düşüşle mücadele etmeye çalışırken ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’den olumlu bir rapor geldi.

BTC genelde yükseliş ayı olarak bilinen Nisan ayına ve ikinci çeyreğe düşüşle başlasa da Coinbase BTC ve kripto paralar için ikinci çeyreğin pozitif göründüğünü söyledi.

Bu noktada Coinbase analistleri BTC ve kripto paralar için olumu faktörlerin Nisan ayının ikinci yarısından itibaren net bir şekilde ortaya çıkacağını belirtti.

Coinbase analistleri David Duong ve David Han, Bitcoin yarılanmasının ana olumlu etken olmaya devam ettiğini belirterek, kripto sektöründe kurumsal ilginin yüksek olmaya devam ettiğini ifade etti:

“Ana olumlu etken olarak Bitcoin yarılanması BTC’nin arz yönündeki olumlu kaftör olurken talep tarafında ise Ocak ayında onay alan spot Bitcoin ETF’leri bulunuyor.

Spot ETF’ler sayesinde BTC’ye olan talep artarken daha çok bankanın BTC ETF’lerini değerlendirmeye başlayacağını düşünüyoruz. Zira spot BTC ETF’leri gibi yeni finansal teklifler üzerinde değerlendirme yapılırken pekçok bankanın kullandığı 90 günlük dönem 10 Nisan gibi erken bir tarihte sonuçlanabilir.

Bu da yeni bankaların BTC ETF’lerini onaylayabileceği anlamına geliyor. “

Bu bağlamda Coinbase ABD’deki en büyük bağımsız broker-satıcı olarak kabul edilen LPL Financial gibi şirketlerin yakın zamanda spot BTC ETF’lerine onay verebileceğini belirterek “LPL Financial gibi büyük isimlerin ETF’lere onay vermesi orta vadede BTC ETF’leri için önemli miktarda sermayenin kilidini açabilir.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail