Kripto HaberleriHaberlerCoinbase'nin 8 Milyar Dolar Değerde Olduğu Tahmin Ediliyor

Coinbase’nin 8 Milyar Dolar Değerde Olduğu Tahmin Ediliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre Coinbase’nin şimdilerde 8 milyar dolar seviyesinde olduğu ve güncel değerinin sürekli olarak artmaya devam ettiği açıklandı. Yapılan açıklamada Coinbase yetkililerinin bu konuda bazı açıklamalar yaptıkları ancak basından bu durumu sakladıklarına değinerek satış konusunda ise olumlu veya olumsuz bir düşünceye sahip olup olmadıkları konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Coinbase yetkililerine göre kripto paralar ile ilgili olarak dünyanın en fazla tanınan şirketlerinden birisi olan Coinbase’nin bu kadar fazla değerde olup olmadığı konusunda Goldman Sachs gibi yatırım devlerinden bir değer biçilmiş değil.

Coinbase Çok Fazla Popüler

Coinbase ile ilgili olarak neden dolayı bu kadar popüler olduğundan daha ötede duran durum ise genellikle kripto paralar ile ilgili Coinbase’nin piyasada belirleyici ve çok fazla değer verilen bir ad olmasından kaynaklanıyor. Zaman zaman Coinbase hakkında olumsuz yorumlar olmasına rağmen sıklıkla yorumların olumlu olduğunu da açık bir şekilde belirtmek daha iyi olacaktır. Zira zaman zaman kripto paralar hakkında dahi olumsuz iddialar ortaya atılırken, dünyanın en büyük devlerinden birisi olan Coinbase hakkında olumsuz açıklamalar yapılması çok doğal.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları