binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaCoinbase'nin yeni üyesi belli oldu: ZRX

Coinbase’nin yeni üyesi belli oldu: ZRX

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Birçok zamandır Coinbase‘de yeni bir kripto para listeleneceği haberleri basında genişçe yer bulmuştu. Coinbase’nin listeleyecek olduğu kripto parayı önceden duyurmaması nedeniyle iddialar arasında birden fazla kripto paranın ismi telaffuz ediliyordu.

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Coinbase yaptığı resmi açıklama ile ZRX‘i listeleyeceğini duyurdu.

Duyuruda ZRX için yatırma işlemlerinin açıldığını ve gerekli likide ulaşılması durumunda ZRX / USD, ZRX / EUR ve ZRX / BTC çiftlerinin açılacağı ifade edildi.

İlginç olan ise ZRX’in daha Coinbase’de listeleneceği haberi duyurulmadan önce hareketlenmeye başlaması oldu. Günü neredeyse yüzde 12 artış ile geride bırakan ZRX an itibarı ile 423 milyon dolarlık piyasa hacmi ile 24. sırada bulunuyor.

Duyurudan önce ZRX’in fiyatının artması sebebiyle Coinbase bünyesinden dışarıya haber sızdırıldığı iddialarını ortaya çıktı.

Coinbase bünyesinde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic ve ZRX ile beraber 6 farklı kripto para bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Feruza

Merhaba

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail