fbpx
BorsaHaberler

Coinbase’nin yeni üyesi belli oldu: ZRX

Birçok zamandır Coinbase‘de yeni bir kripto para listeleneceği haberleri basında genişçe yer bulmuştu. Coinbase’nin listeleyecek olduğu kripto parayı önceden duyurmaması nedeniyle iddialar arasında birden fazla kripto paranın ismi telaffuz ediliyordu.

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Coinbase yaptığı resmi açıklama ile ZRX‘i listeleyeceğini duyurdu.

Duyuruda ZRX için yatırma işlemlerinin açıldığını ve gerekli likide ulaşılması durumunda ZRX / USD, ZRX / EUR ve ZRX / BTC çiftlerinin açılacağı ifade edildi.

İlginç olan ise ZRX’in daha Coinbase’de listeleneceği haberi duyurulmadan önce hareketlenmeye başlaması oldu. Günü neredeyse yüzde 12 artış ile geride bırakan ZRX an itibarı ile 423 milyon dolarlık piyasa hacmi ile 24. sırada bulunuyor.

Duyurudan önce ZRX’in fiyatının artması sebebiyle Coinbase bünyesinden dışarıya haber sızdırıldığı iddialarını ortaya çıktı.

Coinbase bünyesinde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic ve ZRX ile beraber 6 farklı kripto para bulunuyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı