Haberler

CoinEx Listelemesi Baby Doge Coin (BABYDOGE) İçin Aranan Kan Oldu! Ama Dikkat!

BabyDoge en yakın rakiplerine fark atıyor!

Meme kaynaklı kripto para birimleri adeta 2021 yılına damgasını vurdu. Önce DOGE ardından da SHIB piyasayı resmen salladı. Bu iki coini yeni meme coinler Floki Inu, BabyDoge, Cat Token (CAT), Pitbull (PIT), Chow Chow (CHOW) izledi.

Hele bir de bu coinleri her fırsatta attığı tweetlerle önemli ölçüde etkileyen kişi Elon Musk olunca herkesin gündeminde meme coinler yer almaya başladı.

DOGE ve SHIB’in halefi konumundaki BabyDoge’un (BABYDOGE) fiyatı tokenın Hong Kong merkezli ticaret platformu CoinEx‘te USDT işlem çifti aracılığıyla listelenmesinden sonra yükselişe geçti.

CoinEx’te yayınlanan bir duyuruya göre BABYDOGE para yatırma ve çekme işlemleri 18 Ocak’ta erken saatlerde canlı yayına geçti ve kısa bir süre sonra kripto para birimi için işlem yapmaya başladı. Bu da söz konusu coinin likiditesini artırarak yükselişe geçmesini sağlamış oldu.

İlgili Haber
BabyDoge, Shiba Inu ve Dogecoin'i Takip Ediyor! Yeni Listeleme Geldi!

BABYDOGE, merkezi ticaret platformlarında listelenmemiş olmasına ve en yakın rakipleri DOGE ve SHIB Binance, Coinbase, Kraken ve FTX dahil olmak üzere en büyük merkezi ticaret platformlarında listelenmiş olmalarına rağmen Blockchain’de 1.2 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve çoğu kullanıcı BABYDOGE jetonu satın almak için PancakeSwap gibi merkezi olmayan borsalardan yararlanıyor.

Rakip memecoinler DOGE ve SHIB son birkaç haftadır fiyatlarının düştüğünü görürken BABYDOGE fiyatı son 30 gün içinde %350 ve son bir hafta içinde de %53’lük bir artış göstererek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kaynak: TradingView – BabyDoge anlık fiyat grafiği

BabyDoge, Binance Smart Chain ağının üstünde, SHIB ve diğer memecoin’ler ise Ethereum’un üstünde piyasaya sürüldüler. Bununla birlikte BabyDoge’u tutan cüzdan adreslerinin sayısı son zamanlarda Shiba Inu’ya sahip olanları geçmiş durumda.

Özellikle SHIB’ın çok fazla popülerleşmesinden sonra büyük borsaların SHIB’i listelediği biliniyor. Aynı durum şu an BABYDOGE için uzak ihtimal olarak görünse de coinlere olan ciddi ilgi borsaların dikkatini çekiyor. Ancak bu öngörü ile yatırım yapmak son derece riskli bir hamle olacaktır.

Ayrıca bu gibi meme coinlerine yatırım yapmak ekstra risklidir. Bu sebeple SHIB’in izinden giden BABYDOGE, SHIB’in arkasında bıraktığı “enkaz” gibi bir yıkıntı bırakabilir. Bu sebeple bu tarz coinlerden uzak durulması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu