CoinmarketcapHaberler

CoinMarketCap’e Olan Güven Azalmışa Benzemiyor!

Binance tarafından 400 milyon doların üzerinde bir bedel sonucunda satın alınan CoinMarketCap göründüğü kadarıyla gücünü koruyor.

Binance’in satın almaması istenen ve bu yönde adımlar atılan, kampanyalar bile yapılan CoinMarketCap.com ile ilgili olarak bugünlerde satın alım olmasına rağmen yatırımcılar siteyi takip etmeye devam ediyorlar. Yatırımcıların en güvendikleri piyasa ve fiyat takip sitesi olarak bilinen CoinMarketCap’in alternatifleri olmasına rağmen çoğu yatırımcı için her gün açılan bir internet sitesi olan CMC’nin güçlenerek yoluna devam etmesi bekleniyor.

Binance tarafından piyasada manipülasyonlara sebep olacağı iddia edilen CoinMarketCap satın alımı ile ilgili olarak bazı soru işaretleri olsa da, özellikle bu dönemde herhangi bir manipülasyondan söz etmek mümkün görünmüyor.

Kısa vadede yatırımcıların alternatifler yerine yine CMC’yi tercih etmeye devam edecekleri tartışmaları sürerken, bazı yatırımcılar ise kısa vadede farklı alternatiflerin daha ön plana çıkacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu