HaberlerMonero

Corona Virüsü Bir Etkinliğin Daha İptal Edilmesine Yol Açtı

Monero Konferansı da coronavirüs engeline takıldı.

Tüm dünyayı kasıp kavuran coronavirüs nedeniyle iptal edilen etkinlikler kervanına bir yenisi daha eklendi. 13-14 Haziran 2020 tarihlerinde Almanya’da gerçekleşmesi planlanan Monero Konferansı, bugün yapılan resmi açıklamaya göre iptal edildi. Bunun yerine geçici bir buluşma toplantısı şeklinde ve çevrimiçi bir modda alternatif bir etkinlik düzenlenmesi planlanıyor. Söz konusu yeni etkinliğin detayları ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmış değil.

Monero tarafından düzenlenen söz konusu konferans dünyanın dört bir yanından gelecek alanında uzman isimleri bir araya getirecekti. Etkinlik kapsamında çok sayıda panel, tartışma, buluşma ve etkileşim gerçekleşecekti. Ancak şimdilik askıya alınan ve planlandığı gibi yapılamayacak olan etkinlik, önümüzdeki günlerde yeniden gündem konusu olmaya aday.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu