Bitcoin

Craig Wright Bitcoin’i 1000 dolara düşürmekle tehdit etti

Daha önce “Ben Bitcoin’in kurucusu Satoshi Namakato’yum” iddiaları ile sık sık gündeme gelen Craig Wright, Twitter üzerinden adeta tehdit niteliğinde bir yazı paylaştı.

Bitcoin madencilerine seslenen Tweetinde, yapılacak olan BHC hard forkundan sonra “Eğer BCH madenciliğine geçerseniz elimizdeki BTC’leri satmak zorunda kalabiliriz.” ifadelerini kullandı. Yazının sonunda “BTC’nin 1000 dolar olmasından rahatsız olmayız” sözleri ile dolaylı yoldan eğer elimizdekileri satarsak Bitcoin’i 1000 dolara düşürürüz dedi. Yani açık bir şekilde BTC madencilerinin BCH madenciliğine geçmesini istemedi.

Roger Ver’in ve Jihan Wu’nun ellerindeki hash gücünü arttırmak için BTC satıyor olduğunu ve bu durumda BTC fiyatının 2014’deki seviyelere düşmesinin muhtemel olduğunu ifade etti. Kripto paralar üzerinde bu puslu hava kalktıktan sonraki süreçte neler olacak hep beraber göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu