Bitcoin

”Bitcoin Fiyatı İşte Bu Tarihte 20.000 Dolar Rekorunu Kıracak”

Crypto Birb, Bitcoin'in tekrar rekor kıracak olduğu tarihi açıkladı.

Crypto Birb isimli kripto para analisti yeni bir iddia ortaya atarak Bitcoin’in rekor kıracak olduğu tarihi açıkladı. 2019 yılının bitmeye yakın olduğu bugünlerde geçtiğimiz yıl ”2019’da rekor kırılacak” diye iddia atan analistler ortadan kaybolmuşken, 2020 için ‘tahmin borsası’ şimdiden açılmış görünüyor. Kısa süreli olarak yatırımcıların beklentisi düşüşler olarak görünüyor olsa da yatırımcıların bir yandan da yükseliş beklentisi sürekli artıyor.

Crypto Birb ise Bitcoin’de beklentisinin 2020 yılı sonuna kadar 20 bin dolar rekorunun kırılmasından yana olduğunu ve bu konuda piyasanın 20 bin dolar rekorunu kırmaya 2020 yılında daha yakın olabileceğini iddia etti.

Bitcoin ile ilgili sürekli olarak ortaya bir takım iddialar atılıyor olsa da kripto para piyasası hiçbir zaman bu tahminler ve iddialara göre hareket etmediği için çoğu kez iddialar %1 bile doğru çıkmıyor. Ancak analistlerde iddialar ortaya atmaya sık sık devam ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu