Bitcoin

Crypto.com’un CEO’su Kris Marszalek, Bitcoin İle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulundu

Kris Marszalek Bitcoin'in insanlara finansal özgürlüklerini geri verdiğini düşünüyor ve ekliyor...

Nexo

Crypto.com’un CEO’su Kris Marszalek yaptığı açıklamada kripto para sektörünün hızla büyüdüğünü ifade etti ve konuşmasına şöyle devam etti:

Kripto para borsaları yayılma konusunda büyük bir yere sahip. Üç yıl sonra kripto para alım satım işlemlerinin tamamıyla regüle edileceğini düşünüyorum.

Ünlü CEO, kripto para sektöründeki ilerlemelerle eş gidebilmek için finansal teknoloji devlerinin de önemli adımlar atması gerektiğini ifade etti. Marszalek’e göre Google gibi dev şirketlerin bazıları kripto para birimlerine yönelik regülasyonlardan korktuğu için risk almak istemiyor. Bu da onları büyük bir ikilemin içine sokuyor.

Birçok Banka Kendi Dijital Para Birimini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Marszalek, sektörün dev ismi Bitcoin’in (BTC) yatırımcılara bir anlamda kendi ekonomik özgürlüklerini geri verdiğini; veriyi, parayı ve kimlik bilgilerini kontrol etme yetkisinin yeniden kişinin kendisine geçtiğini dile getirdi.

Sektördeki Gelişmeleri Bitcoin’in Ruhuna Aykırı Olarak Değerlendirenler De Var

Bitcoin, insanlara kaybettikleri finansal özgürlüklerini geri vermek amacıyla piyasaya sürülse de kripto para borsalarının artması ve birçok merkez bankasının kendi dijital para birimini piyasaya süreceğini açıklaması birçok BTC yatırımcısının olaya tepki göstermesine ve bu durumu Bitcoin’in ruhuna aykırı olarak değerlendirmesine yol açmakta.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı