Ana SayfaEthereumCryptoQuant CEO'su: "Bu Durum Ethereum (ETH) Boğasını Başlatabilir"

CryptoQuant CEO’su: “Bu Durum Ethereum (ETH) Boğasını Başlatabilir”

Takip et

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju Twitter hesabından yaptığı paylaşımında olağandışı bir durumu değindi.

CEO Ki Young Ju, paylaşımında kripto para borsası Coinbase’den bilinmeyen cüzdanlara 570 bin ETH (yaklaşık 700 milyon dolar) aktarıldığını ifade etti. 

CEO bu transferler için iki ihtimal üzerinde durdu:

  • Birinci ihtimal bu aktarımlar borsanın kendi içerisindeki olağan transferleri olabilir.
  • İkinci ihtimal ise OTC (tezgah üstü alım) transferi. Bu da Coinbase borsasının büyük kurumsal yatırımcılara Ethereum aktarması anlamına geliyor olabilir.

Ki Young Ju her iki ihtimali de değerlendirirken birinci durumun bir anlam ifade etmediği ancak ikinci durumun gerçekleşmesinin bir boğa başlangıcı olabileceğini söyledi.

CEO Twitter hesabından sorulan “bu durum neden yükseliş anlamı taşıyor?” sorusuna ise “Bir kerede 750 milyon dolar değerinde Ethereum’u kimin satın alabileceğini bir düşünün. Onlar ETH gemisinin yeni kaptanı.” şeklinde yanıt verdi.

Ayrıca ünlü CEO’nun piyasadaki düşüşler ile ilgili yaptığı eski açıklamasında “2020 ve 2021 yıllarında yaşanan boğalarda BTC alan kurumlar Bitcoin’lerini satmadıkça BTC’nin 20.000$’ın altına inmesi olası değil.” yorumunda bulunduğu biliniyor.

İlgili Haber
Ki Young Ju: "Bitcoin Bu Seviyenin Altına Düşmeyecek!"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları