BitcoinHaberlerKripto Para

Ki Young Ju: “Bitcoin Bu Seviyenin Altına Düşmeyecek!”

Ki Young Ju Bitcoin fiyatıyla ilgili düşüncelerini paylaştı.

UST ve LUNA çöküşü ile birlikte 26.000$ seviyelerine kadar düşen Bitcoin (BTC) son günlerde toparlanmaya başladı. Son bir haftada %8 oranında yükselen Bitcoin şu anda 31.600$ seviyesinde bulunuyor.

Yatırımcılar Bitcoin’deki bu yükselişin devam edip etmeyeceğini merak ederken CryptoQuant analisti Ki-Young Ju, Bitcoin’in fiyatıyla ilgili tahminini paylaştı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımına bir de grafik ekleyen Ki-Young Ju, kurumsal yatırımcıların BTC’nin 20.000$’ın altına düşmesini engelleyeceğine inandığını söyledi.

“2020 ve 2021 yıllarında yaşanan boğalarda BTC alan kurumlar Bitcoin’lerini satmadıkça BTC’nin 20.000$’ın altına inmesi olası değil.”

Ju, ayrıca ABD’nin en büyük kripto para borsasının dijital varlık saklama kolu olan Coinbase Custody’nin 2020’nin dördüncü çeyreğinden bu yana yönettiği varlık sayısının %296 oranında artırdığına dikkat çekti.

Coinbase Custody’nin elinde kurumsal müşterileri adına şu anda yaklaşık olarak 1,4 milyon Bitcoin bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde de kurumsal yatırımcıların halen Bitcoin’lerini satmadığını açıklayan Ju, fiyattaki geri çekilmeye ve marketteki korkuya rağmen 2020’de BTC alan kurumsal yatırımcıların Bitcoin‘lerini satmadığını ifade etmişti.

İlgili Haber
Bitcoin 9 Haftadır Kırmızı Ancak Bu Yatırımcılar BTC Satmadı, İşte Maliyetleri!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu