EOSHaberler

Cüzdan Kapandı, 52 Milyon Dolarlık Hırsızlık!

Çinli bir EOS cüzdanı kapandı. Şirket sırra kadem bastı.

Kripto paraların ana merkez üssü olan Çin’de 52 milyon dolar değerinde hırsızlık yaşandı. EOS Ecosystem adlı bir EOS cüzdanı sırra kadem bastı ve kapandı. 52 milyon dolarlık fonların sistem içerisinde kaldığı ve yetkili tarafından çalındığı açıklandı.

Çin yönetiminin her zaman en güvenilir kripto para birimi olarak gördüğü EOS bu durumun dışında kalsa da, özellikle EOS’un adının bu şekilde anılmış olması ülkede Çin yönetimine karşı da bilinmedik bir sebeple tepkilere neden oldu.

EOS’un 52 milyon dolarlık kayıp ile anılması sonrasında bazı kimseler hiçbir kripto para cüzdanına güvenilmemesi gerektiğine işaret ederken, sadece güvenilir kripto para birimi borsalarının cüzdanlarının kullanılması gerektiğine işaret ettiler.

Çinli polis güçlerinden ise konu ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu