BitcoinHaberler

Daha Önce De Uyarmıştı! “Bitcoin (BTC) Boğaları Dikkat Fiyat Buraya Kadar Düşebilir”

Scott Minerd yine 20.000$'ı bekliyor.

Bitcoin’de bugün yaşanan %5’lik düşüş yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor. Altcoinlerde %40’lara varan düşüş cüzdan bakiyelerini eritirken, boğanın devam edeceğini düşünen yatırımcılar sakin kalmak adına ekranlarını kapatmış durumda.

Boğanın aynı hızda devam edip etmeyeceği konusunda herkes aynı fikirde değil. Guggenheim Partners’ın CIO’su Scott Minerd CNN’den Julia Chatterley ile yaptığı röportajda Bitcoin’in Gamestop tarzı hisse senetleri gibi “spekülatif bir balon” içerisinde kaldığını söyledi.

Minerd  insanların riskten kaçma duygusunun tetiklenmesi durumunda fiyatın 20.000$’a kadar düşebileceğini ifade etti.

“Riskten kaçma tetiklendiğinde Bitcoin’in 20.000$ ile 30.000$ arasında bir yere geri çekildiğini görebiliriz. Ama bence bu düşüş uzun vadeli yatırımcılar için iyi bir giriş noktası olacaktır.”

CNN’den Julia Chatterley haberi “Bitcoin boğaları dikkat” başlığıyla duyurdu.

Bu Minerd’ın ilk 20.000$ çıkışı değil. Bitcoin’in 40.000$ direncini kıramadığı günlerde de konuşan Minerd yine Bitcoin 20.000$’a düşebilir açıklaması yapmıştı. Beklentisi gerçekleşmeyen Minerd daha sonra 32.000$’dan Bitcoin aldığını açıklamıştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu