Bitcoin

Dan Held, Bitcoin (BTC) Fiyatını 1 Milyon Dolara Taşıyacak Şartları Açıkladı

Dan Held'e göre BTC'nin süper döngüsü, fiyatı 1 milyon dolara taşıyacak.

Bitcoin (BTC), Mart 2020’den bu yana inanılmaz bir yükseliş elde etti. 3.700 dolara kadar gerileyen lider kripto para biriminin 61.700 dolara kadar yükselmesi ise BTC eleştirmenlerinin iddia ettiği gibi bir tesadüften ibaret değil. Bitcoin fiyatının bu yükselişi küresel çapta yaşanan ekonomik kriz ve insanların değer saklama araçlarına yönelik ilgisinin artmasından kaynaklandığı biliniyor. Ekonomik krizin ise aslında daha yeni başladığı ve bunun etkilerinin süreceği söylenebilir.

Bitcoin’in Süper Döngüsü Fiyatı 1 Milyon Dolara Çıkartabilir

Ünlü kripto para analisti ve Kraken borsası yöneticisi Dan Held de tam olarak buna atıfta bulundu. Held, Bitcoin fiyatının yükselişinin bu seferki “süper döngü” ile çok daha uçuk noktalara kadar devam edebileceğini belirtti. Held, mevcut ekonomik krizin etkilerinin yıllarca süreceğini ve 2021 yılı biterken BTC fiyatının yeni bir rekorla gündemde olacağını düşünüyor.

Held, şu an yaşananların yüzyılda bir gelebilecek bir fırsat olduğunu vurgulayarak, koronavirüs salgınının tamamen lider kripto para birimi Bitcoin’e yardığını belirtti. Finansal endüstrideki değişimin de buna eşlik ettiğini ifade eden Held, 1 milyon dolarlık birim fiyata sahip Bitcoin’in artık hayal olmadığını vurgulamakta.

Bitcoin’in otoritenin elindeki bütün gücü aldığını ve parayı onların sahipliğinden kurtardığını ifade eden Kraken yöneticisi, bunun dijital devrim olduğunda ısrarcı. Held, altcoinlerin de Bitcoin’e karşı yapılan bir saldırıda ayakta duramayacağını vurguladı. Söz konusu saldırı, hükümetlerin kripto paraları yasaklaması gibi olayları içermekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu