Kripto HaberleriBitcoinDave the Wave'den Yeni Bitcoin Tahmini

Dave the Wave’den Yeni Bitcoin Tahmini

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün zirvedeki ismi Bitcoin, bir süredir gösterdiği yükseliş trendiyle yatırımcılarını mutlu etti ve halving sonrası büyük yükseliş için birçoklarının ütopik fiyat tahminlerinde bulunmasına neden oldu. Ancak ne yazık ki 7 haftadır yükselen fiyat, dün çok sert bir düşüş yaşandı. Bir süre önce 10 bin doları aşan BTC yalnızca 18 dakikada yüzde 15’lik bir düşüş yaşayarak 8.100 dolar seviyelerine geriledi.

Bunun yanı sıra uzmanların çoğu bunun birkaç düşüş basamağından biri hatta ilki olduğunu dile getiriyor. Özellikle halving sonrası büyük yükseliş öncesi bu tip ani düşüşlerin yaşanacağının altını çizen uzmanlar balinaların tetikte olduğunu ifade ediyorlar.

Daha önce fiyatın 2019 yılının ortalarında 6.400 dolara çekileceğini bilen ve bunun devamındaki tahminleri ile de adından söz ettiren bir analist ise bütün bu kaos içerisinde neler olacağını açıkladı. Dave The Wave anıyla tanınan ünlü analist ise fiyatın tıpkı geçen sene olduğu gibi yine 6 bin 400 dolara gerileyeceğini iddia ederek tahminini bir grafikle paylaştı.

Grafikten görüldüğü üzere ünlü analist 8 bin 100 dolara düşüşü de tahmin etmiş, bir sonraki seviyenin ise 6 bin 400 dolar olacağını açıkça ortaya koyuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları