binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDeneyimli Analist, Bitcoin (BTC) Fiyatında Bundan Sonra Beklediklerini Açıkladı

Deneyimli Analist, Bitcoin (BTC) Fiyatında Bundan Sonra Beklediklerini Açıkladı

Kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı son açıklamalarında Bitcoin fiyatının geleceğine dair düşüncelerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası, Ethereum Spot ETF ürünlerinin onaylanacağına dair beklentilerin etkisiyle büyük bir hype içerisindeyken ünlü bir analist olan Ali Martinez, Bitcoin ve genel piyasa ile ilgili beklentilerini açıkladı.

Analiste göre Bitcoin fiyatı için önemli arz bölgeleri 70.180 dolar ila 70.600 dolar arasında yer alıyor ve bu aralıktan 450.000’in üzerinde adres 273.000 BTC satın aldı. Analiste göre bu durum, güçlü destek seviyeleriyle birlikte boğa lehine bir duruma işaret ediyor.

Ali Martinez, MVRV fiyat bantlarına dayandırdığı tahmininde, Bitcoin fiyatının 65.125 dolar seviyesinin üstünde seyretmeye devam etmesi durumunda bir sonraki kısa düzeltmeden önceki yerel zirve seviyesinin 77.593 dolar civarında olabileceğini savundu.

İlgili Haber  Kripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett, Ethereum Spot ETF'leri ile İlgili Yeni Bir Duyum Aldığını Açıkladı

Buna ek olarak analist, TD Sequential göstergesinin Şubat ayından bu yana BTC’nin günlük grafiğinde verdiği her bir boğa ya da ayı sinyalinin ardından fiyatta büyük hareketler olduğunu açıkladı. Şimdiki durumdan bahseden Martinez, bugün bu göstergenin bir ayı sinyali verdiğini söyledi ve trader’ların BTC’ye temkinli yaklaşması gerektiğini düşündüğünü belirtti.

Bu yazının yazıldığı anlarda Bitcoin fiyatı 69.684 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa kirişler

Btc bence gidici gibi arz talepte düşme çok kötü

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail