coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumKripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett, Ethereum Spot ETF'leri ile İlgili Yeni Bir...

Kripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett, Ethereum Spot ETF’leri ile İlgili Yeni Bir Duyum Aldığını Açıkladı

Ünlü kripto para gazetecisi Eleanor Terrett yaptığı açıklamasında Ethereum Spot ETF'lerine dair yeni bilgiyi paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü bir kripto para gazetecisi olan Eleanor Terrett, Ethereum Spot ETF’lerinin yarın onaylanma olasılığını dile getirdi.

Terrett, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“SEC personeli ve ihraççılar arasında S-1’lerle ilgili görüşmeler başladı ve sonuç olarak bunlar üzerinde ‘yapılacak işler’ olduğu sonucuna varıldı. Bu konuda ETF uzmanlarına danışacağım ancak bu durum SEC’in 19b4’leri yarın onaylayabileceğini ve ardından önümüzdeki birkaç hafta/ay boyunca S-1’ler üzerinde ihraççılarla birlikte çalışacağını gösteriyor.”

İlgili Haber  SEC'e Bir Darbe Daha Mı Geliyor? Dava Edilmekle Tehdit Edilen Altcoinden Sert Açıklamalar

Bloomberg ETF analisti James Seyffart da konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Seyffart, “Evet, bence çok sıkı çalışırlarsa birkaç hafta içinde halledilebilir ama bu sürecin 3 aydan fazla sürdüğüne dair tarihte pek çok örnek var (tabii ki şu anki durum bence tarihte yaşanmış hiçbir şeye benzemiyor)” dedi.

Birkaç gün öncesine kadar ETH Spot ETF’ler ile ilgili neredeyse herkes imkansız şeklinde yorum yapıyordu ancak kurumun tutumu 180 derece değişti ve neredeyse tüm kripto para piyasası artık son karar tarihi 22 Mayıs olan bu ürünler için onay bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları