binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinDeneyimli Analist il Capo of Crypto, Bitcoin, Solana ve Uniswap'ın Gelecekteki Fiyat...

Deneyimli Analist il Capo of Crypto, Bitcoin, Solana ve Uniswap’ın Gelecekteki Fiyat Hareket Tahminini Açıkladı

Ayı lehine görüşleriyle tanınan analist, Bitcoin, Solana ve Uniswap fiyat grafiklerini değerlendirdi, yorum yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en ünlü analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında Bitcoin (BTC), Uniswap (UNI), ve Solana’yı (SOL) değerlendirdi.

Analiste göre Bitcoin’deki fiyat artışı sırasında 25.000 dolardan 40.000 dolar ila 50.000 dolar arasına yaşanan yükselişte bu yükselişi destekleyecek talep bulunuyordu. Ancak 50.000 dolardan 64.000 dolar arasına yaşanan yükselişte herhangi bir talep fazlalığı yoktu.

Buna ek olarak analiste göre 40.000 dolar ila 64.000 dolar arasındaki yükseliş sırasında büyük balinalar sürekli olarak sahip oldukları varlıkları elden çıkarıyorlardı.

Analist mevcut durumda şu anki Bitcoin seviyesinden 30.000 dolar civarına kadar büyük bir likidite boşluğu olduğunu savunuyor. Analiste göre fiyat, hangi yöne olursa olsun her zaman likiditeyi arar ve buna göre hareket eder. il Capo, likiditenin çoğunun aşağı yönde olduğunu düşünüyor.

İlgili Haber  Sürpriz Metaverse Altcoininde Geliştiriciler, Projeyi Terk Etti: Resmi Açıklama Yayınladılar

Analist bununla birlikte UNI fiyatında bir manipülasyon yaşandığını öne sürüyor. 10 doların altına bir hareket yaşanması durumunda distribüsyon aşamasının başlayacağını savunuyor. Bu yazının yazıldığı anlarda UNI fiyatı 12.55 dolardan işlem görüyor.

Solana tarafında ise analist, daha önce bahsettiği 130 dolar ana direncine ulaşıldığını ilan etti. Analistin iddiasına göre buradan itibaren SOL fiyatında bir düşüş dalgası ile birlikte 48 dolar seviyesine doğru bir iniş gerçekleşebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail