BitcoinEthereum

Deneyimli Kripto Tüccarı Ethereum’la İlgili Dikkat Çekici Grafikler Paylaştı

Usta analist Peter Brandt, piyasanın mevcut durumuna farklı bir açıdan yaklaştı.

Nokta atışı tahminleriyle tanına analist Peter Brandt, son iki tweetinde Ethereum (ETH) ile ilgili dikkat çekici grafik paylaştı.

Tecrübeli analiste göre Ethereum şu anda simetrik bir üçgen deseni oluşturuyor ve bu da genellikle piyasanın karışık olduğu gerçeğini ortaya koyuyor.

Aynı olayın daha önce Bitcoin’de görüldüğünde ciddi bir performans elde edildiğini ifade eden analist, klasik harita ilkelerine dahil edilen tüm harita oluşturma biçimleri arasında simetrik üçgenin belki de en az güvenilir olan olduğunu belirtti. Ancak istendiği gibi çalıştıkları zaman kendilerinden çok iyi verim alındığını da söyleyen Brandt, bu modellerin genellikle güvenilmez olduklarının tekrar altını çizdi.

Bu indikatörde genellikle yukarı bir kırılım olduğu zaman sert yükselişler görülüyor. Bu noktada bu grafik oluşumlarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden analist, yukarı kırılım olması durumunda bir ralli başlayacağını, altına kırılım olması durumunda da düşüş gelebileceğinin altını çizdi.

Bitcoin’de daha önce görülen bu olayın şu an Ethereum’da olduğunu söyleyen analist, 5. denemede yani bir sonraki fiyat hareketinde Ethereum’un bu formasyonu kırabileceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu