binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDeribit'ten XRP, SOL ve MATIC Hamlesi!

Deribit’ten XRP, SOL ve MATIC Hamlesi!

Deribit, yaptığı açıklamada yakında önde gelen kripto para birimleri XRP, Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) opsiyonlarını listeleyeceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg‘in haberine göre, işlem hacmi ve açık pozisyon açısından dünyanın önde gelen kripto para opsiyon borsası Deribit, dijital varlıklardaki volatilitedeki düşüşe rağmen müşterilere daha fazla kripto parayla ilgili sözleşmeler sağlama planlarını sürdürüyor.

Bu noktada Deribit, yaptığı açıklamada yakında önde gelen kripto para birimleri XRP, Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) opsiyonlarını listeleyeceğini söyledi.

Bloomberg’e konuşan Deribit ticaret direktörü Luuk Strijers şunları söyledi:

“Deribit Ocak ayından itibaren Ripple Labs’e bağlı XRP, Solana’nın SOL’u ve Polygon’un MATIC’i için seçenekler sunmayı planlıyor.

Piyasadaki volatilite eksikliği planlarımızı ertelemeyecek. Ayrıca Deribit Avrupa Birliği’nde komisyonculuk lisansı için başvuruda bulunacak.”

Deribit borsasında halihazırda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) opsiyonları ve kalıcı vadeli işlemleri sunuyor.

Bu noktada XRP, SOL ve MATIC seçeneklerinin getirilmesini yorumlayan uzmanlar “sunulan daha geniş kripto para alternatifi piyasadaki likiditeyi artırabilir ve altcoin yatırımcılarına risklerini yönetmede daha fazla esneklik sağlayabilir. “ dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail