binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDev Borç Verme Platformu BlockFi Web Sitesinin Kapatılacağını Açıkladı! Kullanıcı Fonlarını Bu...

Dev Borç Verme Platformu BlockFi Web Sitesinin Kapatılacağını Açıkladı! Kullanıcı Fonlarını Bu Kripto Para Borsasına Taşıdı!

BlockFi, web platformunu kapatmayı planladığını ve kullanıcı fonlarına erişim sağlamak için alternatif önlemlerin uygulanmasını istedi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir merkezi borç verme platformu olan BlockFi, bu ay web platformunu kapatmayı planladığını açıkladı ve kullanıcı fonlarına kesintisiz erişim sağlamak için alternatif önlemlerin uygulanmasını istedi.

BlockFi Web Platformunun Kapatıldığını Duyurdu, Coinbase Üzerinden Kripto Para Çekme İşlemlerini Kolaylaştırdı

Müşterileri için sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak amacıyla BlockFi, kripto para borsası Coinbase ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu ve uygun kullanıcıların kripto para çekme işlemlerine Coinbase platformu üzerinden erişmelerine olanak tanıdı.

Coinbase ile bir dağıtım ortağı olarak çalışma kararı, BlockFi’nin kullanıcıların kripto varlıklarını yönetmeleri için bir ağ geçidi görevi gören web platformunu kapatmaya hazırlandığı sırada geldi.

Yaklaşan kapatma ile BlockFi, özellikle BlockFi Faiz Hesapları (BIA), Bireysel Krediler ve Özel Müşteri hesaplarına sahip olan müşterileri için kripto para çekme işlemlerinde süreklilik sağlamayı amaçlıyor.

Firma yakın zamanda yaptığı bir duyuruda, “BlockFi, uygun BlockFi Faiz Hesabı (BIA), Bireysel Kredi ve Özel Müşterilerimiz için mevcut olan kripto para çekme işlemlerinin sürekliliğini sağlamak için Coinbase’i dağıtım ortağımız olarak görevlendirdiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyar” dedi.

BlockFi’ye göre, 28 Nisan’daki para çekme son tarihini ve 10 Mayıs’taki doğrulama son tarihini kaçıran müşteriler, varlıklarına onaylı bir Coinbase hesabı aracılığıyla erişme fırsatına hala sahipler.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası OKX, Yeni Bir Altcoin Duyurusu Paylaştı

Bu stratejik işbirliği, etkilenen müşterilerin derhal nakde dönüştürülmeden kripto varlıkları üzerindeki kontrollerini sürdürebilmelerini sağlıyor.

Bununla birlikte, kripto para çekme hakkına sahip olan ancak belirtilen son tarihleri karşılayamayan ve doğrulanmış bir Coinbase hesabına sahip olmayan müşteriler için, varlıklarının nakde dönüştürülmesi ve planda belirtildiği gibi dağıtılması planlanıyor.

Web platformunu kapatma kararı, Kasım 2022’de müşteri para çekme işlemlerinin askıya alınması ve ardından 11. Bölüm iflas koruması için başvuruda bulunulması da dahil olmak üzere BlockFi’nin karşılaştığı bir dizi zorluğun ardından geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail