binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Kripto Para Balinası, Binance'e Zararına Altcoin Dump'ladı, Fiyatta Ani Düşüş Yaşandı

Dev Kripto Para Balinası, Binance’e Zararına Altcoin Dump’ladı, Fiyatta Ani Düşüş Yaşandı

Büyük bir kripto para balinası, uzun süredir tuttuğu altcoinlerini Binance'e transfer edince fiyatta düşüş yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında son düşüşlerin ardından yaşanan durağan dönem devam ederken bir balina cüzdan ilginç bir şekilde uzun süredir elinde bulundurduğu altcoinden zararına satış yaptı.

Kripto para balinası, kısa bir süre önce yaklaşık olarak 2 milyon Synthetix (SNX) tokenini Binance’e dump’ladı. Söz konusu balina bu tokenleri geçtiğimiz Mayıs ayında 2.4 dolar ortalama fiyat ile satın almıştı. Balina o dönemde bu tokenler için 4.9 milyon USDT ödeme yapmıştı.

Balina bu yaptığı satışını muhtemelen 2.10 dolar civarından gerçekleştirdi. Hesaplamalara göre balina cüzdanın bu işlemden toplam zararı yaklaşık olarak 785.000 dolar olarak kaydedildi.

İlgili Haber  Bitcoin Spot ETF Onaylanırsa BTC ve Altcoinlerin Fiyatı Nasıl Etkilenecek? Milyarder Anthony Scaramucci Açıkladı

Balinanın borsaya SNX tokeni dump’ladığı haberinin yayılmasının ardından onchain gözlemcileri tarafından gelen satışlar ile birlikte tokenin fiyatı %5 gerileme yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 2 dolardan işlem görüyor.

SNX fiyatında balinanın hamlesinin ardından düşüşü gösteren günlük grafik.

540 milyon dolarlık piyasa değeriyle orta büyüklükte bir altcoin sayılabilecek olan SNX, son bir yıl içerisinde yaklaşık olarak %17 değer kaybetti. Bununla birlikte token, tüm zamanların en yüksek seviyesini 3 yıl önce 28.77 dolar ile görmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail