binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Kripto Para Piyasa Yapıcı DWF Labs, Bu Altcoinden Bybit'e Dumpladı!

Dev Kripto Para Piyasa Yapıcı DWF Labs, Bu Altcoinden Bybit’e Dumpladı!

Kripto para piyasasında en çok bilinen piyasa yapıcı şirketlerden biri olan DWF Labs, onchain verilerine göre bir altcoin işlemi yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en yeni ve en tartışmalı piyasa yapıcı şirketlerinden biri olan DWF Labs, onchain verilerine göre bir altcoini Bybit borsasına dump’ladı.

Veri sağlayıcısı Spot On Chain tarafından tespit edilen gelişmeye göre DWF Labs, 10 milyon Velo (VELO) tokenini kısa bir süre önce Bybit’e taşıdı. Bu miktardaki Velo, yaklaşık olarak 205 bin dolara tekabül ediyor. Miktar balina işlemlerine göre küçük olsa da şirketin daha önceki işlemleri ve elinde hala bulunan Velo tokenleri göz önüne alındığında dikkate değer. Ayrıca Velo, yaklaşık olarak 150 milyon dolar piyasa değerine sahip küçük ölçekli bir altcoin.

DWF Labs, verilere göre Velo geliştiricilerinden ilk etapta 75 milyon Velo tokenini projede erken bir yatırımcı olduğu için teslim almıştı. Bu miktar Velo, o dönem 225 bin dolara tekabül ediyordu.

İlgili Haber  Dikkat: Yeni Haftada Çok Sayıda Ekonomik Gelişme ve Altcoin Etkinliği Var! İşte Gün Gün, Saat Saat Takip Edilmesi Gerekenler

Bununla birlikte şirket, ilk token teslim aldığı 14 Temmuz 2023 tarihinden bu yana 45 milyon Velo tokenini Bybit’e ortalama olarak 0.0178 dolardan sattı. DWF Labs, bu satışlardan şimdiye kadar %593 kar elde etti ve toplamda 800 bin dolarlık satış yaptı.

Şirketin elinde bu yazının yazıldığı anlarda 30 milyon Velo tokeni daha bulunuyor ve bunların mevcut değeri 611 bin dolar civarında.

Velo, bu yazının yazıldığı sırada 0.02047 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %4 yükseliş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail