coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Proje Nihayet Airdrop Dağıtacağını Duyurdu: İşte Tüm Detaylar

Dev Proje Nihayet Airdrop Dağıtacağını Duyurdu: İşte Tüm Detaylar

Büyük bir kripto para projesi, uzun bir beklentinin ardından kullanıcılarını ödüllendirmek için airdrop dağıtacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Celestia, “ilk modüler veri kullanılabilirliği ağı” olarak adlandırdığı kripto para ağını oluşturmak amacıyla Genesis Drop’u airdrop’unu duyurdu. Bu kampanya, kullanıcıları topluluğunun inşasına katılmaya ve katılmaya teşvik etmeyi ve özendirmeyi amaçlıyor.

Bugünden itibaren 7.579 geliştirici ve 576.653 onchain adresi ilk bloktan itibaren Celestia’ya katılma fırsatına sahip olacak.

Uygun katılımcılar, 17 Ekim 2023, TSİ: 15:00’e (12:00 UTC’ye) kadar Celestia’nın yerel varlığı olan 60 milyon TIA’ya kadar talepte bulunabilirler.

Genesis Drop iki bölüme ayrılıyor: üçte biri (20 milyon TIA), ortak ürünlere ve temel protokol altyapısına katkıda bulunanların yanı sıra Eth Research de dahil olmak üzere 7.579 geliştirici ve araştırmacıya tahsis ediliyor.

Kalan üçte ikisi ise 576.653 zincir içi adrese tahsis edilirken, 20 milyon TIA Ethereum rollup’larının en aktif kullanıcılarına gidecek.

İlgili Haber
Analistlerden Sıra Dışı Bitcoin Metriği Geldi: Bitcoin'de Mega Boğaya Ne Kadar Yakınız?

Celestia’ya göre, Genesis Drop’ta TIA tokeni alan katılımcılar daha sonra blobspace satın alabilecek ve “ağı ilk bloktan itibaren koruyabilecekler”. Toplam arzın yüzde altısını temsil eden 60 milyonluk token airdropu 17 Ekim’de sona erecek.

Geliştirici kuruluş, “Celestia’nın misyonunun özü, herkesin sadece TIA ile blobspace için ödeme yaparak dakikalar içinde kendi blok zincirini başlatmasını sağlamaktır” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail